101 Okey Oyna

Tarihi çok eskilere dayanan okey oyunu birçok kişinin severek oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Oyun tuşları ve ıstakaları ile masa etrafında toplanan kişiler okey oyununun heyecanını yaşayarak büyük keyif alıyorlar. Okey oyunu internetin yaygınlaşması ile birlikte internet üzerinden oynanır duruma gelmesi ile birlikte firmamız tarafından sunulan imkanlar ile kaliteli vakit geçirme olanağı sunuluyor. Sitemize üye olan birçok kişi 101 okey imkanlarından yararlanıyor. Siteye üyelik işlemleri bittikten sonra ana sayfada yer alan 101 okey oyna sekmesine tıklayarak okey oynamaya başlanıyor.

Okey Odaları ve Sohbet

Sitemize üye olarak okey heyecanını doyasıya yaşamak isteyen birçok kişi sitemizde yer alan istedikleri okey odalarına girerek tercih ettikleri masalarda 101 okey oyununu oynuyorlar. Okey oynayan üyelerimiz aynı zamanda sayfada yer alan sohbet alanı ile birlikte diğer oyuncular ile sohbet edebiliyorlar. Eşli oyun söz konusu ise sohbeti diğer kişilere kapatma ve sadece eş olan kişilerin oyun ile ilgili sohbet etmelerine de olanak sağlıyoruz.

İlgi Alanlarına Göre Sohbet Odaları

Sitemizde yer alan okey odalarımız üyelerimizin ilgi alanlarına göre farklı kategoriler altında ye alıyor. Üyelerimiz kendi ilgi alanlarına hitap eden odalara giriş yaparak okey oynamanın keyfini yaşıyorlar. Aynı zamanda okey oyununda başarı gösteren herkese başarı derecelendirmesi için puan veriyoruz. Verilen bu puanlar ile genel sıralama içerisinde üyelerimiz kendilerinin durumlarını görebiliyorlar. Sitemizin genel kuralları içerisinde üyelerin birbiri ile küfürlü ve argo konuşmaları yasaklanmıştır. Bu kurala uymayan üyelerimizin geçici ya da temelli siteden uzaklaştırılması sağlanıyor. Üyelerimiz özel odalarda okey oyununu oynayabilecekleri gibi herkesin görebileceği bir odada da okey oyununun keyfini çıkarabiliyor. Çeşitli zamanlarda yapmış olduğumuz yarışmalar ile okey oyununu daha keyifli bir hale getiriyoruz.

Sayfamıza Kaç Oy Verirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Okey Nasıl Oynanır? başlıklı yazımız Okey ve Okey Oynama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR

Okey Nasıl Oynanır? Okey Nasıl Oynanır?

İçindekiler1 Düz Okey Kuralları Nelerdir?2 Mobil Cihazlardan Okey Oynamak Ülkemizin milli ve geleneksel olarak...

Okey Oyunu İndir Okey Oyunu İndir

İçindekiler1 Akıllı Telefon ve Tabletlere Uyumlu Okey Oyunu2 Hızlı ve Eğlenceli Okey Oyunu Hizmetleri3 İlgi...

5 Taş Nasıl Oynanır 5 Taş Nasıl Oynanır

İçindekiler1 5 Taş Oyunun Kuralları ​​​​​​​2 5 Taş Okey Oyna Klasik çocuk oyunlarından biri olan...

Türkiye'nin En Büyük 101 Okey Oynama Sitesi