Okey Oyunu Oyna

Okey 106 taş ile oynanan masa oyunudur. Sitemiz okey seven kişilere sınırsız okey oynama imkanı sunan bir sitedir. Dilediğiniz anda cep telefonu ve tabletlere indirilebilirsiniz. Okey taşları kırmızı, mavi, siyah ve turuncu renkte üretilir. Sahte okey taşı 2 adettir. Sitemizde okey oyunu oyna ile okey odalarına dahil olabilirsiniz. Okey odalarında açılan masalara dahil olabilir veya masa açıp d

Okey Odaları

Okey oynamak için öncelikle sitemize giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra okey oynamak istediğiniz odayı seçin ve masanıza oturun. 4 kişi ile oynandığı için sistemde aktif olan kişileri masaya davet edebilirsiniz. Sitemiz okey odalarını ilgi alanlarına göre dizayn etmiştir. Örnek verecek olursak eğenin incisi veya Akdeniz gibi odalara genelde Eğe ve Akdenizli olan kişiler katılır. Okey oynarken ortak ilgi alanlarında sohbet edebilirsiniz. Sitemizde okey oyunu oyna ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sürekli okey oynayan kişiler sanal âlemde kendi gruplarını kurarlar ve siteye giriş yaptıkları zaman birbirine haber verirler. Sitemiz eğlenceli vakit sunmanın yanında kalıcı arkadaşlıkları da beraberinde getirir.

Okey Nasıl Oynanır?

Okey 106 taşla oynanır. Taşlar otomatik olarak dağıtılır. Eli ilk alan kişi fazla taşını diğer oyuncuya verir. Taşlar dağıtılmadan önce okey taşı belirlenir. Yerde açılan taşın bir üst sayısı okey taşıdır. Yerdeki sayı gösterge olarak adlandırılır. Gösterge 1 puan düşürürken okey ile açmak 4 puan düşmesi demektir. Sitemizde okey oyunu oyna ile canlı olarak veya robot ile okey oynama imkanı bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan sitemiz okey siteleri içinde en iyi ve en çok talep gören sitedir. Sitemiz cep telefonları için uygun bir yazılıma sahiptir. Kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Sayfamıza Kaç Oy Verirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Okey Oyunu Nasıl Kazanılır? başlıklı yazımız Okey Oyunu ve Okey Oyunu Nasıl Kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR

Okey Oyunu Nasıl Kazanılır? Okey Oyunu Nasıl Kazanılır?

İçindekiler1 Okey Oyunu Nasıl Oynanır?2 101 Okey Oyunu Nasıl Oynanır? Online olarak oynan okey oyunu oldukça...

101 Okey Oyna 101 Okey Oyna

İçindekiler1 Okey Odaları ve Sohbet2 İlgi Alanlarına Göre Sohbet Odaları Tarihi çok eskilere dayanan okey...

Okey Nasıl Oynanır? Okey Nasıl Oynanır?

İçindekiler1 Düz Okey Kuralları Nelerdir?2 Mobil Cihazlardan Okey Oynamak Ülkemizin milli ve geleneksel olarak...

Türkiye'nin En Büyük 101 Okey Oynama Sitesi